TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej
Płaszczyzny i nalepy kół

Płaszczyzny i nalepy kół

Automatyczny system pomiarowy pozwala na klasyfikację stanu powierzchni tocznej kół poprzez wykrywanie płaszczyzn i nalep. Wbudowany system pomiarowy pracuje bezobsługowo.
Zobacz więcej
iTEC

iTEC

Toromierz przeznaczony jest do pomiaru geometrii toru.
Strzałki toru mierzone są przy pomocy innowacyjnej metody inercyjnej. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4.
Zobacz więcej
Lasery liniowe

Lasery liniowe

Lasery liniowe pozwalają na wytyczanie precyzyjnych, dobrze widzialnych linii, co podnosi komfort pracy zwiększając jej dokładność i efektywność.
Zobacz więcej

Aktualności

Bezpieczeństwo na kolei
14.10.2019, Poniedziałek
Uprzejmie informujemy o kolejnej konferencji której organizatorem jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług, "Bezpieczeństwo na kolei".
Zobacz więcej
Koleje Regionalne i Aglomeracyje
11.10.2019, Piątek
W imieniu Polskiej Izby zapraszamy do udziału w VIII Konferencji: "Koleje Regionalne i Aglomeracyjne - doświadczenia i perspektywy".
Zobacz więcej
TRAKO 2019 - Zdjęcia
10.10.2019, Czwartek
W związku z zakończeniem 13 Międynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2019, chcielibyśmy podziękować wszystkim gościom i uczestnikom...
Zobacz więcej
Konferencja Zakopane
08.10.2019, Wtorek
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji organizuje Konferencję: Nowoczesne technologie i systemy zarządzania w transporcie szynowym.
Zobacz więcej
Konferencja PKP INTERCITY
10.09.2019, Wtorek
W imieniu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz „PKP Intercity” S.A.zapraszamy do udziału w VIII Konferencji.
Zobacz więcej
AusRAIL PLUS
03.09.2019, Wtorek
W dniach 3-5 grudnia w Australii odbędą się Międzynarodowe Targi AusRAIL PLUS. AusRAIL to największą wystawa kolejowa w Australii.
Zobacz więcej
GRAW Goldschmidt Thermit Groupunia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018
AusRAIL PLUSKalendarium wydarzeń