Toromierz TEE

Toromierz TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej
WWC

WWC

Suwmiarka elektroniczna do kół kolejowych.
Przyrząd jest przeznaczony do pomiaru parametrów geometrycznych Ow, Og, qR charakteryzujących profil bieżni kół.
Zobacz więcej
Toromierz TEP

Toromierz TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
WM-3 CARBON

WM-3 CARBON

Nowoczesna, elektroniczna średnicówka trójpunktowa
wykonana jest z włókna węglowego, o wyjątkowo wysokiej stabilności i przeznaczona jest do wykonywania pomiarów z kanału.
Zobacz więcej

Aktualności

Nominacja dla GRAW
23.02.2018, Piątek
Nominacja dla GRAW Firma GRAW otrzymała nominację do prestiżowego wyróżnienia - Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak - za projekt pn.: "Innowacyjny, nisko kosztowy inercyjny system do pomiaru parametrów geometrycznych torów" w kategorii Innowacje w motoryzacji i transporcie.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju jest odpowiedzią na nową perspektywę unijną 2014-2020. Laureatami zostają podmioty realizujące innowacyjne projekty w skali krajowej europejskiej i globalnej, a także podmioty realizujące nowatorskie inwestycje przekładające się na zrównoważony i inteligentny rozwój kraju, a tym samym podniesienie standardu życia lokalnej społeczności. Celem PNIR jest wyróżnienie innowacyjnych i nowatorskich działań oraz ich promocja wśród jak najszerszego grona opinii publicznej, jak zakłada polityka unijna.

Rozstrzygnięcia w ramach PNIR 2018 będą zapadać co miesiąc począwszy od stycznia 2018, a kończąc w październiku 2018. W każdym z tych miesięcy poznamy grupę laureatów, którzy otrzymają zaraz po rozstrzygnięciu certyfikat Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Natomiast uroczyste wręczenie nagród laureatom III edycji będzie miało miejsce jak co roku w czasie Gali Polskiej Nagrody podczas trwania Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018, które odbędzie się 18-19 października 2018 roku.

Szczegółowe informację na temat Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 dostępne są na stronie www 


GRAW Goldschmidt Thermit Groupunia
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018