Toromierz TEE

Toromierz TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej
WWC

WWC

Suwmiarka elektroniczna do kół kolejowych.
Przyrząd jest przeznaczony do pomiaru parametrów geometrycznych Ow, Og, qR charakteryzujących profil bieżni kół.
Zobacz więcej
Toromierz TEP

Toromierz TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
WM-3 CARBON

WM-3 CARBON

Nowoczesna, elektroniczna średnicówka trójpunktowa
wykonana jest z włókna węglowego, o wyjątkowo wysokiej stabilności i przeznaczona jest do wykonywania pomiarów z kanału.
Zobacz więcej

Aktualności

I Konferencja
16.06.2017, Piątek
I Konferencja W imieniu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei uprzejmie informujemy o I Konferencji Naukowo - Technicznej: "Logistyka i Technologie Robót Kolejowych".  Konferencja odbędzie się w dniach 21 - 22 czerwca 2017 w Centrum Konferencyjnym "Falenty" w Raszynie (Al. Hrabska 4).

Podczas pierwszego dnia Konferencji (Sesja V) zapraszamy do wysłuchania prezentacji Pana dr inż. Marcina Kowalskiego, pt: "Nowoczesne technologie inercyjne w odbiorach prac torowych".

Pragniemy poinformować o obecności firmy GRAW która będzie prezentować swoje urządzenia pomiarowe. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie www.
GRAW Goldschmidt Thermit Groupunia
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018