TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej
Płaszczyzny i nalepy kół

Płaszczyzny i nalepy kół

Automatyczny system pomiarowy pozwala na klasyfikację stanu powierzchni tocznej kół poprzez wykrywanie płaszczyzn i nalep. Wbudowany system pomiarowy pracuje bezobsługowo.
Zobacz więcej
iTEC

iTEC

Toromierz przeznaczony jest do pomiaru geometrii toru.
Strzałki toru mierzone są przy pomocy innowacyjnej metody inercyjnej. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4.
Zobacz więcej
Lasery liniowe

Lasery liniowe

Lasery liniowe pozwalają na wytyczanie precyzyjnych, dobrze widzialnych linii, co podnosi komfort pracy zwiększając jej dokładność i efektywność.
Zobacz więcej

Aktualności

InnoTrans 2018
22.08.2018, Środa
InnoTrans 2018

Z przyjemnością informujemy, że w związku z Międzynarodowymi Targami Technologii Transportu InnoTrans 2018 które odbędą się w Berlinie (18-21 Września), mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmy GRAW.  Gliwicka firma będzie znajdować się na stoisku Grupy Goldschmidt której jest członkiem od 2017 roku. 

Zapraszamy do Hali 25, nr. 325 oraz na stoisko zewnętrzne o numerze O/222Podczas zbliżających się targów będziemy prezentować pełną ofertę naszych produktów. 

Więcej informacji na temat InnoTrans można uzyskać na stronie www.
 


Zobacz nadchodzące wydarzenia na których pojawi się GRAW oraz zdjęcia z poprzednich - Kalendarium

GRAW Goldschmidt Thermit Groupunia
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018