TSC

TSC

Toromierz Trackscan Compact mierzy automatycznie
geometrię toru. Wyniki pomiarów obejmują wartości
szerokości toru, przechyłki, nierówności...
Zobacz więcej
MotoTEC

MotoTEC

Pojazd MotoTEC jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

Aktualności

PKP Intercity
06.01.2021, Środa
PKP Intercity

W imieniu Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei oraz PKP Intercity S.A. zapraszamy do udziału w IX Konferencji Techniczno-naprawczej „PKP INTERCITY” S.A. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 - 16 kwietnia 2021.
 

"Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w kreowaniu branży kolejowej opierając się na dialogu zleceniodawca – wykonawca.  Wypracowana przez nas formuła spotkań umożliwia Państwu prezentację potencjału oraz najnowszych rozwiązań w zakresie produkcji, napraw i prac utrzymaniowych taboru kolejowego.
 

Spotkania bilateralne podczas Konferencji są natomiast miejscem dialogu, który jest dla Spółki „PKP Intercity” S.A. podstawą do kooperacji z kontrahentami."


Pragniemy również poinformować o obecności firmy GRAW która będzie prezentować swoje urządzenia pomiarowe podczas konferencji.

Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie www.


Zobacz nadchodzące wydarzenia na których pojawi się GRAW oraz zdjęcia z poprzednich - Kalendarium
unia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń