JESTEŚMY GOLDSCHMIDT

JESTEŚMY GOLDSCHMIDT

Aktualności

Rail22 XIV edycja
21.02.2020, Piątek
Rail22 XIV edycja Fundacja „Pro Kolej” wraz z Akademią Leona Koźmińskiego i szeregiem partnerów merytorycznych organizuje XIV edycję międzynarodowej konferencji "Przejazdy kolejowo-drogowe 2020 - innowacje, inwestycje i edukacja". Konferencja odbędzie się 9 marca w auli uczelni (ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa). 

"Na program konferencji „Przejazdy kolejowo-drogowe 2020” składać się będzie cykl prezentacji i dyskusji dotyczących najnowszych rozwiązań w zakresie techniki i zarządzania bezpieczeństwem na przejazdach kolejowo-drogowych. W poszczególnych wystąpieniach poruszona zostanie kwestia aktualnego poziomu bezpieczeństwa na przejazdach, zagrożeń dla użytkowników transportu, metod podnoszenia bezpieczeństwa oraz efektów jakie przynoszą inwestycje w infrastrukturę i technologię. Swoje spojrzenie na skrzyżowania dróg i torów przedstawią zarówno kolejarze, jak i zarządcy oraz użytkownicy dróg."


Więcej informacji na temat konferencji można uzyskać na stronie www.


Zobacz nadchodzące wydarzenia na których pojawi się GRAW oraz zdjęcia z poprzednich - Kalendarium
unia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń