MotoTEC

MotoTEC

Pojazd MotoTEC jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

Aktualności

TRAKO 2017 - Zdjęcia
16.10.2017, Poniedziałek
TRAKO 2017 - Zdjęcia W związku z zakończeniem 12 Międynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017 odbywających się w dniach 26-29 w Gdańsku, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom i uczestnikom targów za liczne odwiedziny naszego stoiska, zapoznanie się z ofertą firmy GRAW i podzielenie opinią na temat produktów. Dodatkowo pragniemy również podziękować za ciepłe słowa oraz chęć współpracy z naszą firmą.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć kilka zdjęć wykonanych podczas Targów: 

     

Więcej zdjęć można uzyskać na naszym profilu Facebook.
unia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń