MotoTEC

MotoTEC

Pojazd MotoTEC jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

Aktualności

VIII Kongres Kolejowy
15.11.2018, Czwartek
VIII Kongres Kolejowy 7 Listopada odbył się VIII Kongres Kolejowy organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz Magazyn Rynek Kolejowy. Warto dodać, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku które przyciąga ogromną liczbę odwiedzających. VIII Kongres Kolejowy odbył się w sali konferencyjnej która znajduje się na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na którym rozgrywa mecze Legia Warszawa. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia.

Poniżej prezentujemy klika zdjęć wykonanych podczas wydarzenia: 

     
 Zobacz nadchodzące wydarzenia na których pojawi się GRAW oraz zdjęcia z poprzednich - Kalendarium
unia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń