MotoTEC

MotoTEC

Pojazd MotoTEC jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
TEP

TEP

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
TEE

TEE

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

O Firmie

MOBILNOŚĆ Z WIZJĄ

Goldschmidt łączy w swoich firmach całą wiedzę potrzebną do budowy, utrzymania, kontroli i monitorowania sieci kolejowej. Globalna sieć ekspertów zapewnia dostęp do międzynarodowej gamy produktów i usług w Twojej lokalizacji, z dedykowaną osobą kontaktową i wiedzą całej grupy. Wiedza, doskonałe wyposażenie techniczne i wysoko wykwalifikowany personel pozwalają kompleksowo realizować każde zadanie na wysokim poziomie jakości na całym świecie.

Goldschmidt oferuje kompleksową gamę produktów i usług na całym świecie w zakresie nowoczesnej budowy, kontroli oraz utrzymania infrastruktury kolejowej.

Wraz z Tobą Goldschmidt radzi sobie z wszystkimi wyzwaniami nowoczesnych i bezpiecznych kolei o najwyższej jakości. Podobnie jak w przypadku marki Thermit®, Goldschmidt jest także pionierem w zakresie utrzymania, kontroli, cyfryzacji oraz ciągłego modernizowania procesów które usprawniają kolej. 


Goldschmidt łączy swoją rozległą wiedzę na temat kolei i czerpie korzyści ze swojej globalnej sieci aby tworzyć dostosowane do każdego klienta indywidualne rozwiązania. Światowa obecność Goldschmidt daje dostęp do swojego portfolio - w jednym celu: poprowadzić infrastrukturę kolejową w przyszłość.

Kontakt:


 

Goldschmidt Holding GmbH
 
Hugo-Licht-Straße 3
04109 Leipzig
Germany
 
Tel: +49 341 355918-0
Fax: +49 341 355918-99
info@goldschmidt.com
unia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń