MOBILNOŚĆ Z WIZJĄ

MOBILNOŚĆ Z WIZJĄ

Zobacz więcej
Trackscan Compact

Trackscan Compact

Toromierz Trackscan Compact mierzy automatycznie
geometrię toru. Wyniki pomiarów obejmują wartości
szerokości toru, przechyłki, nierówności...
Zobacz więcej
Trackgauge Digital

Trackgauge Digital

Toromierz cyfrowy Trackgauge Digital jest przeznaczony do pomiarów geometrii torów i rozjazdów. Wartości wszystkich parametrów są wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego. 
Zobacz więcej
Trackscan Cadd-e

Trackscan Cadd-e

Pojazd Trackscan Cadd-e jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
Trackscan Profile (TEP)

Trackscan Profile (TEP)

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
Trackscan Switch (TEE)

Trackscan Switch (TEE)

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

Pomiary kół taboru

Powrót do listy
Przyrząd umożliwia szybki i dokładny pomiar grubości obręczy: RTH

Przyrząd umożliwia szybki i dokładny pomiar grubości obręczy: RTH

Przyrząd umożliwia szybki i dokładny pomiar grubości obręczy; wyniki pomiarów mogą być przechowywane w pamięci elektronicznej urządzenia. Przyrząd jest lekki, dokładny, niezawodny bez względu na warunki atmosferyczne (odporny na deszcz i mróz).

Przyrząd jest wyposażony w pulpit z dużym, kolorowym wyświetlaczem i wygodną klawiaturą. Operator może określać wartości dopuszczalne parametrów zgodnie z wymaganiami odpowiednich przepisów kolejowych. Wartość zmierzonego parametru przekraczająca tolerancję jest wyświetlana w kolorze czerwonym.

Oprogramowanie na komputer PC

Po odłączeniu pulpitu od przyrządu, możliwe jest przeglądanie pomiarów zapisanych w jego pamięci oraz przenoszenie za pośrednictwem portu USB na dysk komputera PC.

Przyrząd jest dostarczany z oprogramowaniem diagnostycznym na komputery PC umożliwiającym zarządzanie wykonanymi pomiarami, wygodną analizę wykonanych pomiarów oraz szybkie tworzenie raportów z pomiarów. Oprogramowanie to pozwala na zapisywanie, wizualizację i drukowanie raportów z wynikami. Dane pomiarowe można eksportować do formatów MS Word, MS Excel i PDF.

Wyniki pomiarów mogą być też wprowadzane do opcjonalnego systemu P&D do zarządzania danymi o stanie kół taboru w ramach przedsiębiorstwa transportowego.

Dane Techniczne

Zakres pomiaru 22 ÷ 90 mm
Dokładność pomiaru ± 0,1 mm
Wymiary gabarytowe dł. x szer. x wys.: 220 x 120 x 100 mm
Masa 1,1 kg
Pojemność pamięci 2000 zestawów kołowych
Temperatura pracy -20 ÷ +45°C
Wilgotność (bez kondensacji) 15 ÷ 85%
Wyświetlacz podświetlany; czytelny nawet przy bezpośrednim oświetleniu słonecznym
Bateria wystarcza na 20 godz. ciągłej pracy

Zapytaj o produkt

odswiez
linkunia
CWB 2018Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2017Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013Diament Miesięcznika Forbes 2014Diament Miesięcznika Forbes 2016Diament Miesięcznika Forbes 2018wyróżnieniem w konkursie im. inż. Ernesta Malinowskiego
Kalendarium wydarzeń