RailProfile 2D

RailProfile 2D

Railprofile 2D mierzy pełny profil główki szyny,
wylicza parametry dotyczące obszaru szlifowania
oraz zużycia główki szyny. 
Zobacz więcej
Trackscan Compact

Trackscan Compact

Toromierz Trackscan Compact mierzy automatycznie
geometrię toru. Wyniki pomiarów obejmują wartości
szerokości toru, przechyłki, nierówności...
Zobacz więcej
Trackgauge Digital

Trackgauge Digital

Toromierz cyfrowy Trackgauge Digital jest przeznaczony do pomiarów geometrii torów i rozjazdów. Wartości wszystkich parametrów są wyświetlane na ekranie telefonu komórkowego. 
Zobacz więcej
Trackscan Cadd-e

Trackscan Cadd-e

Pojazd Trackscan Cadd-e jest wyposażony w bezdotykowy, bezwładnościowy laserowy system pomiarowy. Na podstawie pomiarów parametrów geometrii oraz profili.
Zobacz więcej
Trackscan Profile (TEP)

Trackscan Profile (TEP)

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru,
profilu poprzecznego główek szyn kolejowych i tramwajowych
oraz rejestracji wyników kontroli wizualnej stanu torów.
Zobacz więcej
Systemy Pomiarowe

Systemy Pomiarowe

Mierzone parametry geometrii kół obejmują cały profil koła, wysokość obrzeża Ow, grubość obrzeża Og, nachylenie profilu qR, średnicę koła D i odległość Az powierzchni czołowych kół.
Zobacz więcej
Trackscan Switch (TEE)

Trackscan Switch (TEE)

Toromierz jest przeznaczony do pomiaru geometrii toru i rozjazdów. Urządzenie spełnia wymagania normy EN 13848-4. Generowane wyniki są zgodne z wymaganiami PKP PLK
Zobacz więcej

O Firmie

P.U.T. GRAW SP. Z O.O. - FIRMA GRUPY GOLDSCHMIDT

Wraz z Toba, Goldschmidt sprosta wyzwaniom nowoczesnej mobilności kolejowej – dla bezpiecznych i trwałych kolei najwyższej jakości.

Podobnie jak w przypadku Thermit®, Goldschmidt jest również pionierem w zakresie konserwacji, inspekcji i cyfryzacji oraz stale ulepsza procesy i wydłuża cykl życia infrastruktury kolejowej. Goldschmidt czerpie korzyści ze swojej globalnej wiedzy i interdyscyplinarnego myślenia, aby tworzyć dostosowane do każdego rodzaju potrzeb wyjątkowe i lokalne rozwiązania. Globalna obecność Goldschmidt daje dostęp do całego portfolio – z jednym celem: poprowadzić swoją infrastrukturę kolejową w przyszłość.

Goldschmidt łączy w swoich firmach całą wiedzę potrzebną do budowy, utrzymania, kontroli i monitorowania sieci kolejowej. Globalna sieć ekspertów zapewnia dostęp do międzynarodowej gamy produktów i usług w Twojej lokalizacji, z dedykowaną osobą kontaktową i wiedzą całej grupy. Wiedza, doskonałe wyposażenie techniczne i wysoko wykwalifikowany personel pozwalają kompleksowo realizować każde zadanie na wysokim poziomie jakości na całym świecie.

Goldschmidt oferuje kompleksową gamę produktów i usług na całym świecie w zakresie nowoczesnej budowy, kontroli oraz utrzymania infrastruktury kolejowej.

Kontakt:


 

Goldschmidt Holding GmbH
Hugo-Licht-Straße 3
04109 Leipzig
Germany
 
Tel: +49 341 355918-0
Fax: +49 341 355918-99
info@goldschmidt.com
www.goldschmidt.com

Dane adresowe oraz numery kontaktowe do P.U.T. GRAW Sp. z o.o. dostępne są w zakładce - Kontakt 
linkKalendarium wydarzeń
LinkedinYouTube